Husqvarna 120 MARKII

Pro rok 2019 si Husqvarna připravila novinku, motorovou pilu Husqvarna 120 MARK II

Představení pily

Motorová pila Husqvarna 120 MARK II je nejmenší z modelové řady pil Husqvarna. Jde o motorovou řetězovou benzínovou pilu pro občasné použití. S touto pilkou si Husqvarna chce ukrojit krajíc ze segmentu nejlevnějších pil pro hobby použití. V akci tuto pilu můžete pořídit pod hranicí čtyř tisíc korun.

Snadno ovladatelná všestranná řetězová pila pro neprofesionální použití. Díky dostatečnému řeznému výkonu je vhodná pro řezání palivového dřeva, kácení stromů menších průměrů a odvětvování. Vybaveno motorem s nízkou úrovní emisí X-Torq a systémem Air Injection ™, který udržuje čistý vzduchový filtr. Nízká míra zpětného vrhu zvyšuje bezpečnost při práci s řetězovou pilou.

Výhody

Výhody 
Systém Injekce vzduchu:  centrovaný systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru. X-Torq:  má nižší spotřebu paliva a nižší hladinu zplodin ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí. Kombinovaná páčka sytiče a vypínače:  usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přetížení motoru. Systém LowVib:  antivibrační silenbloky účinně pohlcují vibrace a tím šetří paže a ruce obsluhy. Palivová pumpička:  pro snadné startování. Řetězová brzda :  účinná, setrvačností aktivovaná brzda řetězu.

Můžete ihned koupit v našem shopu

Šlemar motorová řetězová pila Husqvarna 120 MARK II
Husqvarna 120 MARK II

zpět na novinky