Husqvarna 572 XP

Pro rok 2018 Husqvarna připravila uvedení nové těžební pily Husqvarna 572 XP.

Představení pily

Přichází nástupce řady 70ti kubíkových pil. Ač by se mohlo zdát, že pila je náhradou za velmi oblíbený model Husqvarna 372 XP, přesnější by bylo říct si, že Husqvarna 572 bude nahrazovat modernější sestru Husqvarna 576 XP. V porovnání s touto pilou je výkonnější ale lehčí. Vybavená modernějším systémem Autotune a řadou nových vychytávek pro příjemnější obsluhu i vyšší životnost. Husqvarna 572 XP byla řadu měsíců testována v extrémních podmínkách po celém světě. Věříme, že Husqvarna 572 XP se stane novou legendou a najde si mnoho spokojených uživatelů jak mezi profesionálními těžaři, tak mezi širokou veřejností.

Výhody

Vyšší řezný výkon – nová konstrukce motoru umožňuje využití širokého rozsahu otáček pro maximální výkon při vysoké zátěži. O 12% vyšší řezný výkon (ve srovnání se staršími modely se stejným objemem motoru) předurčuje pilu pro vysoce produktivní práci – i při použití dlouhých vodicích lišt.
Výtečná schopnost chlazení pro delší životnost motoru – náš nový chladicí systém je optimalizován v každém detailu, aby vám poskytl spolehlivou řetězovou pilu v každé situaci.


Desetkrát rychlejší nastavení směsi vzduchu / paliva – AutoTune ™ zajišťuje správné nastavení a optimalizovaný výkon motoru za všech podmínek.
Nízké vibrace – antivibrační systém Husqvarna účinně chrání vaše ruce před vibracemi generovanými motorem a řeznou částí. Účelem je chránit vaše tělo a současně snížit únavu vašich rukou a rukou a na konci dne přispět k tomu, že byl váš pracovní den produktivní.


Výklopné víčko olejové nádrže – snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit těžké zimní rukavice.
Lepší vyzařování třísek zabrání ucpávání – spojka krytu je navržena tak, aby optimalizovala rychlé, bezpečné vyhození dřevěných chrlí. Zabraňuje ucpávání při řezání dlouhého vláknitého dřeva.
Systém „Soft cut-out“ – nový systém ovládání motoru je navržen tak, aby zajistil delší životnost motoru. Systém monitoruje motor a zajišťuje, že je motor vždy chráněn před přetáčením.


Lepší ovladatelnost zajišťuje plnou kontrolu – Umístění oblouku přední rukojeti v blízkosti středu poskytuje lepší kontrolu při řezání.
Značka pro zaměření, která vydrží navždy – perfektní značka pro zaměření při krácení je rozhodující – proto jsme udělali jedno, a to přežije řetězovým pilkem samým.
Rukojeti vybavené gumovou vložkou pro bezpečnější uchopení – poskytují pevnější uchopení a současně poskytují flexibilitu při práci.
Viditelná hladina paliva – průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.
Air Injection odfiltruje 98% nasávaného prachu – umožňuje plné nasazení po celý pracovní den se stálým výkonem a menším opotřebením motoru.

můžete koupit v našem e-shopu

Novnka 2018 motorová pila Husqvarna 572XP Pila 572XP® s váhou pouhých 6,6 kg, vybavená silným motorem o výkonu 4,3 kW, vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Vynikající chlazení a vysoce účinná filtrace pomáhají udržet stabilně vysoký výkon, zatímco inteligentní design a snadná obsluha přispívají k vysoké produktivitě, a to i při práci s dlouhou vodicí lištou. Pila vybavená technologiemi AutoTune™ a Air Injection™, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání.
Husqvarna 572 XP

zpět na novinky