Pily na prodej

Bazar motorových pil.

Bazarový prodej motorových a elektrická pila levně. Elektrické, akumulátorové, benzinové motorové řetězové pily pro běžné hobby i profesionální použití. V této galerii máme pro vás připravený výběr použitých pil pro profesionály všech kategorií. Nejenom pily pro těžbu dřeva a práci v lese, ale i arboristy, zahradníky, truhláře, tesaře i stavebníky. Pro nás je profesionál každý, kdo používá pilu pro svou práci.

Původ a stav

U všech pil garantujeme původ. Námi nabízené motorové pily byly vykoupené od zákazníků protiúčtem, nebo jsou lehce použité při výstavě či předvedení u zákazníka, nebo jsou odprodávány z naší půjčovny zahradní a lesní techniky. Případném opravy provádíme výhradně za použití originálních náhradních dílů příslušného výrobce.

Záruka

Všechny stroje před prodejem prošly údržbou, jsou opravené a proto na všechny stroje poskytujeme 6 měsíců u strojů po opravě – 24 měsíců záruky u strojů z výstav

Cena

Cena odpovídá stavu a provedené údržbě a případně provedené opravě. Prodáváme pouze stroje u nichž ručíme za kvalitu, nízká cena jiných prodejců u nás nehraje roli.

Radek Šlemar - Zahradní technika Beroun prodává levně motorovou benzínovou řetězovou pilu Husqvarna 357 XP bazar. Pila je ve velmi dobrém stavu.

Motorové řetězová pila Husqvarna 357 XP – Cena : Prodáno

Husqvarna 357XP
Vysoký výkon, rychlá akcelerace spolu s vynikajícím ergonomickým řešením, nízkou úrovní vibrací a štíhlou skříní . Lehká, efektivní a spolehlivá řetězová pila pro uživatele s náročnými profesionálními požadavky.
Po kompletní údržbě, v dobrém stavu 

Koupit na e-shopu

Radek Šlemar - Zahradní technika Beroun prodává levně motorovou benzínovou řetězovou pilu Husqvarna 353 bazar. Pila je ve velmi dobrém stavu.

Motorová řetězová pila Husqvarna 353 – Cena: Prodáno

Benzínová řetězová pila Husqvarna 353 pro profesionály. Efektivní antivibrační systém,výkonný motor , startovací systém byl navržen tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Po kompletní údržbě, v dobrém stavu , Nová lišta

Koupit na e-shopu

Motorová řetězová pila benzínová Husqvarna 445

Motorová řetězová pila Husqvarna 445 – Cena: Prodáno

Benzínová řetězový pila Husqvarna 445 pro běžné použití. Snadno se startuje i při pomalejším zatažení za startovací šňůru, má výklopná víčka nádrží. Motor X-Torq znamená nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí. Funkce automatického vracení spínače ze STOP do pohotovostní polohy a viditelná hladina palivové směsi v nádrži.

Koupit na e-shopu

Motorová řetězová pila benzínová Husqvarna CS 2152 Turbo

Motorová řetězová pila Jonsered 2152 – Cena: Prodáno

Benzínová řetězová pila Jonsered CS 2152
profesionální pila. Díky výkonové hmotností je pila vhodná při odvětvování. Pila je vybavena turbo systémem pro čištění vzduchu, výkonným antivibračním systémem, dekompresním ventilem, postranním napínačem řetězu a krytem válce s rychloupínací sponou.

Koupit na e-shopu

Motorová řetězová pila benzínová Husqvarna 572 XP

Motorová řetězová pila Husqvarna 572 XP – Cena: Prodáno

Husqvarna 572XP® vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Pila vybavená technologiemi AutoTune™ a Air Injection™, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání.

Koupit na e-shopu

zpět na hlavní stránku